Swordsman bugün yeni içeriğini sunuyor

Swordsman bugün yeni içeriğini sunuyor

Başarılı Açık Beta sürecinin ardından yeni istatistiklerle bir infografik

Oynaması ücretsiz MMORPG yayıncısı Perfect World Europe BV, bugün Swordsman’in Avrupa ve Amerika’da yayınlandığını duyuruyor. Yayın tarihi ile birlikte yeni içerik güncellemesi, Kung Fu tecrübesi ve oyundaki en yüksek seviye teçhizatlara ulaşılması adına oyuncular için yepyeni dövüş odaklı Demon Pit etkinliğini içeriyor. Oyunun yayınlanmasından önce gelen Kapalı ve Açık Beta süreci, hem oyun için hem de Almanca ve Fransız sürümleri için önemli bir süreçti. Bu dönem oyuncuların deneyimlerini gerçekleştirdiği ve ilginç istatistikleri ortaya çıkardıkları bir dönemdi ve buda bizleri yeni bir inforgrafik sunmaya yöneltti.

Perfect World Entertainment Games Publishing Senior VP Yoon Im: “Swordsman’i Batı oyuncularına sunmak bizler için oldukça keyif verici oldu. Swordsman Çin’de zaten gönülleri feth etmiş bulunmakta ve Louis Cha’nın yazılarından esinlenen bu çalışmayı tüm dünya oyuncularına getirmek için heyecanlıyız.”

Oldukça başarılı Açık Beta sürecini kutlamak adına bazı ilginç ve dinamik oyuncu bilgilerini barındıran yeni bir infografiği paylaşmak istiyoruz.

Swordsman oynaması ücretsiz wuxia’dan esinlenen, kitapları dünya çapında 100 milyon satan, ödül sahibi, roman yazarı Jin Yong’un oldukça popular wuxia romanları üzerine kurulu dövüş sanatları MMORPG’sidir. Oyuncular Swordsman’in on adet sınıfını belirleyen dövüş sanatı okullarından birinden öğrenci olup maceralarına başlayarak efsanevi dövüş yeteneklerinde ustalaşmak için rakip okullar ve güçlü Ming hükümeti’ne karşı aksiyon dolu bir mücadele verirler.

Dövüş sanatçıları Swordsman maceralarına buradan başlayabilir: Arcgames.com

Bizimle iletişim kur
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Maikel van Dijk PR Manager, Perfect World Europe B.V.
Swordsman hakkında